اعتراض شدیدالحن یک خواننده سایت آدم برفی ها

, , ارسال دیدگاه

در شماره گذشته نامه ای از یکی از دوستداران دلسوخته بدنه سینما منتشر کردیم که متاسفانه گویی موجب بروز پاره ای سوء تفاهم ها گردید. ایشان نامه ای دیگر فرستاده اند که به احترام خواننگان این سایت و قانون چهارم نیوتون، ناگزیر به انتشار آن هستیم.

مسوول نامحترم سایت آدم برفی ها 

چه سلامی چه علیکی

یک راست میروم سر اصل خون! لطفا چیزی نگویید . فقط گوش کنید. من نامه ای آبرومندانه و دردمندانه برایتان نوشتم و درآن تقاضایی را  از مردم غیور برای کمک معنوی و فرهنگی به اینجانب مطرح کردم ولی شما با نوع انتشار آن در سایتتان به آن رنگ و لوعاب طنز و مسخرگی دادید.عکس یک آدم روانپریش با خروسی در دست را کنار نامه من گذاشتید که معلوم نبود از کدام دهاتی بلند شده بود و مرغ و خروس خود را به شهر آورده بود. هرچند آن عکس مجهول الهویه مرا به  یاد فیلم فلسفی و عمیق برات در ایالات متحده انداخت  ولی نمی توانم ناراحتی ام را از اقدام بی شرمانه شما در روستایی خطاب کردن من پنهان بنمایم. ای کاش در قبال این اقدام بی شرمانه پیشنهاد بی شرمانه ای هم می دادید تا حداقل کپی رانت نوشته من را در سایت مزخرفتان پرداخت میکردید. سایت شما با اینکه کلا همه جایش سیاه است ولی یک سایت زرد است که به نشر اکازیب و اخبار گل و بلبل در ان می پردازید و این را بهترین رسانه برای سینمای ما و فرهنگ ما می دانید. من به اتفاق آقای کالاآزار به کافینت ته خیابانمان رفتیم و با کمک جوان تکنوکرات آن کافینت توانستیم سایت شما را بببینیم و صفحه آن را هم سیو کردیم تا فکر نکنید مدرکی از شما در دست ما نیست. در ضمن آن جوان تکنوکرات که خود را پدر اینترنت در ایران می داند با یک سری اقدامات ستایش برانگیز سایت شما را از گوگول حذف کرد تا به جلوگیری از نشر اکازیب در آن فضای سایبرپانتیک کمک شایانی کنیم. بد نیست بدانید بعدا فهمیدم چند جریده معتبر حاضر به چاپ نامه من بودند که به دلیل چاپ شدنش در آدم برقی های شما از سرباز آن زدند. شما فکر میکنید دوستداران فرهنگ ملعقه دست شما هستند که می خواهید با تمسخر دیگران برای خود اعتبار خرج کنید.؟شک ندارم ان قدر سواد ندارید که معنی کلمه ملعقه را بدانید . ولی اگر یک بار بخورد توی سرتان معنیش را هم می فهمید ای مردک !

آقای کالاآزار مرا از هرگونه اقدام خشم آمیز بر حضر داشت و پیشنهاد کرد در یک گفتمان خزنده پدر شما را در بیاوریم. دفعه پیش هم گفتم من از دوستداران بدنه سینما هستم و می توانم دکان شما را تخته نرد کنم.من به توصیه آقای کالاآزار عمل کردم و تصمیم گرفتیم شما را حک کنیم. حک کنیم تا بر پیشانی تاریخ بمانید. پس از چاپ ان اکازیب که بدون ذکر ای میل و نام کامل من صورت گرفت من چکونه می توانستم بازخورهای نامه ام را دریافت بنمایم؟ فکر کردید با بچه طرف هستید؟ فقط چند تا از کسانی که دورادور آقای کالاآزار را می شناختند( البته او آدم معروفی است و موج نوی سینمای ایران مدیون اوست و نیازی به تعریف من ندارد) با او تماس گرفتند و از طریق او شماره همراه مرا پیدا کردند و روز و شب مزاحم همراه من شدند. تا حدی که همراهم از ادامه همراهی با من عذرخواهی کرد و مرا در این باتلاق گاوخوری تنها گذاشت.من تنها هنوز در انتظار کسی هستم که نامه ای  به من بنویسد و یک جور اسم آن فیلم را به من برساند.مثل آن نمایشنامه معروف در انتظار گردو.

دیروز یکی از بیماران آقای کالاآزار که برای برفک درمانی به خانه ما آمده بود حرف قشنگی زد که مرا زیر تاثیر قرار داد . او گفت باید هر جور شده یک فراخوان به زبان انگلیسی  و فرانسوی و عربی  و کره ای هم در نامه ات بنویسی تا شاید مردم غیور خارج از ایران بتوانند به تو برای پیدا کردن نام آن فیلم کزایی کمک بنمایند.هرچند از شما بسیار دل خوشی ندارم ولی بر اساس قانون چهارم نیوتون شما مجبورید این نامه را طبع بنمایید مگر اینکه شما را ببخشایم. آقایان س. پ  و ش. ک مرا در ترجمه این متون یاری دادند. جا دارد از مادرم تشکر کنم که بدون او من قادر به زندگی و نوشتن این متن نبودم.

Hello mardome ghayoore khareji

Man donbale name filmi migrdam ke dar aan hame be yek boy migooyand dog va mikhaham bebinam dar the end che mishavad. Pliz komakam benamayid.

Ee meyl: calaazar@yahoo.com

 

السلام العلیک یا اجنبیون

انا متعاقب الفلم فیها شباب جمیلا جدا اغیار تخطبهم بالنجاست (سگ)  و انا طالب بالحصول تلک الفلم شدیدا جدا. یا من لیتنی فرانسیون. الامداد ! الامداد! انا مشتاق جدا بهذا الکلیب: بیا باهم بریم سفر دوبی دوبی.( یعنی: نحن مشتاق جدا الی نذهب بالامارات متحد الدوبی علل خصوص باریس غالیری)

صندووق الکهربایی: کالاآزار@یاهو

 

Bonjour le donbale d’Homme de khareji de ghayoore de mardome dar de ke de migrdam de filmi de nom aan hame est le va de chien de migooyand de garçon de yel mikhaham bebinam dar la fin che mishavad. Pliz komakam

benamayid.

 

こんにちはmardome ghayoore khareji Manに フィルミーmigrdam ke dar aanというdonbalehameyek少年である 犬va mikhaham bebinam darmigooyand した 終わりchemishavad した。 Pliz komakambenamayid しました。 I LOVE YANGOOM. Pliz . pliz.

 

لطفا ای میل دوست فرهیخته و جریان سازم آقای کالا آزار را در انتهای این نوشته ضمیمه بفرمایید تا علاقمندان فرهنگی بتوانند از راه او با من در تماس باشند  و  به جز اطلاع رسانی به این جانب ( ح . ف ملقب به بامداد خمار)سوالات فرهنگی خود را با او در میان بگذارند(.این ای میل واقعی می باشد) البته از زحمتهای شبانه روزی پدر اینترنت ایران که ای میل ها را تحویل می گیرند تشکر میکنم. جا دارد از صبر و شکیبایی شما و همچنین مادر اینترنت ایران هم تشکر ویژه ای بنمایم.

گفتم این جام جهان بین به تو ای مرد حکیم                   گفت در گنبد مینا به تو ای یار قشنگ

 

پی نویس: تازه ترین اثر آقای کالاآزار به زودی به تیغ جراحی سپرده خواهد شد. برای پیش خرید با نشر اکازیب تماس حاصل بنمایید.

calaazar@yahoo.com

 

ارسال دیدگاه

(*) لازم، ایمیل شما منتشر نخواهد شد