این متن را یک مرد نوشته

, , ۳ دیدگاه

در موقع خواندن این متن مثل من زود قضاوت نکنید(توضیح  سردبیر)

 

۱- یه روز یه ترکه میره خونه می بینه… می فهمه جوک رو اشتباه اومده می ره بیرون رشتیه می آد تو…

 

۲- در هنگام خواندن این یادداشت خواننده باید به این نکته آگاه باشد که نویسنده آن یک مرد است.

 

۳- چارلز منسون قاتل معروف امریکایی است که در فهرست قربانیانش نام شارون تیت نیز به چشم می خورد که همسر کارگردان معروف سینما یعنی رومن پولانسکی است. از طرف دیگر، مرلین منسون خواننده معروف موسیقی متال نام خانوادگی خود را به خاطر این قاتل معروف به منسون تغییر داده است زیرا او خود را متعلق به خانواده قاتلین بالفطره  امریکا می داند. با توجه به این مطلب که رومن پولانسکی متهم به تجاوز و یا داشتن رابطه با یک پسر بچه است، اکنون سوال اینجاست که اگر روزی مرلین منسونی که در کودکی مورد اذیت و آزار جنسی قرار گرفته همسر یا نامزد یا دوست دختر جدید آقای پولانسکی را ببیند چه واکنشی نشان خواهد داد؟ و یا به عبارت دیگر چه کسی وارد جک ما شده و چه کسی از آن خارج خواهد شد وقتیکه این دخول و خروج ها فرقی به حال شارون تیتی که آن وسط قرار است به فاک برود ندارد…

 

۴- من اینجا در خوابگاه برای خودم و هم اتاقی هایم شام درست می کنم، ظرف ها را به نوبت می شوییم و کف اتاق را هم جارو می زنیم. چند تا لباس کثیف دارم که باید بروم حمام و آنها را بشویم و بعد که خشک شدند آنها را اتو کنم و از این قبیل کارها…در حال حاضر فرق زیادی بین من و یک زن خانه دار نیست جز اینکه من غیر از انجام دادن این کارها، شعر هم می گویم، داستان هم می نویسم، نمایشنامه هم می نویسم، مقاله هم می نویسم، ترجمه هم می کنم، کتاب هم می خوانم، کتاب هم می خوانم، کتاب هم می خوانم. مقالات، پژوهش ها، سمینارها و کنفرانس های دانشگاه هم که جای خودش را دارد.

 

۵- ترکه زنشو می کشه می ره مرحله بعد. می سوزه بر می گرده مرحله قبل می بینه زنش زنده است. یادش می آد save نکرده بوده!

 

۶- کسی که با او هم اتاق هستم به دختری که دوستش داشته گفته اگر فوق لیسانس قبول نشوی نمی آیم خواستگاری ات! فرض کنید اگر به جای نامزد هم اتاقی من یک فمینیست که به سکس آزاد معتقد بود قرار می گرفت چه اتفاقی می افتاد. آیا به زندگی خانوادگی و همسر داری تن می داد که به ادامه تحصیل بپردازد؟ یا قید ادامه تحصیل را می زد تا یک دختر دیگر به یک زن خانه دارد تبدیل نشود؟

 

۷- در هنگام خواندن این یادداشت خواننده باید به این نکته آگاه باشد که نویسنده آن یک مرد است.

 

۳ دیدگاه

 1. زاویه

  10/31/2008, 11:23 ب.ظ

  محمد جان
  زیبایی تنها مختص این همه نیست ..زیبایی دراون لحظه ای که باید برای مرحله بعدی خودت را آماده کنی که زن زنت بشی است نه زن زن دوستت !!!

  پاسخ
 2. نادر اولادزاده

  12/23/2008, 05:21 ق.ظ

  حالا می خواهی نقش شارون تیت رو داشته باشی که نهایتا توسط امثال منسون ها به فاک بری یا می خواهی نقش یک همسر وفادار رو داشته باشی که توسط شوهرش همیشه در مرحله نیاز زندگی -رختخواب و غذل یا اصطلاحا شکم و یک وجب پایین تر- زنده می شه و در مرحله بی نیازی کشته یا اینکه نقش زن معتقد به سکس آزاد که توسط همه به فاک می ره.
  نتیجه۱: حاصل زن بودن چیزی جز به فاک رفتن نیست
  نتیجه۲: زن ها به وجود اومدند تا توسط مردها به فاک بروند
  نتیجه۳: مهمترین قسمت مطلب زیبای آقا محمد اینه که تاکید میکنه که نویسنده این مطالب یک مرد هستش. فقط بدیش اینه که دوبار save کرده واسه همین از روی save قدیمی می خونه و نه save جدید
  -من نمی دونستم همچین مطالبی هم در این ماهنامه منتشر میشه. قشنگ و زیبا بود

  پاسخ

ارسال دیدگاه

(*) لازم، ایمیل شما منتشر نخواهد شد