فراخوان اولین فستیوال پوستر ویبره

, , ۱ دیدگاه

پس از برگزاری نمایشگاه پوستر گروه بین المللی ویبره ، اولین فستیوال پوستر ویبره به صورت خصوصی و با تکیه بر حمایت طراحان گرافیک جهان برگزار می گردد.

اهداف: ایجاد فضای دوستی و تبادل نظر و ایده و نمایش آثار فرهنگی و اجتماعی گرافیک جهان

هیات داوران

تیمو بری ((فنلاند)) گوتس گراملیش ((آلمان)) رونالد کالا ((امریکا)) مارینا کوردوا آلوستگوی ((بولیوی)) پائولینا گنکاریزک ((لهستان)) و میلاد شکوهی ((ایران))

شرایط و قوانین

شرکت در این فستیوال در دو مرحله صورت می گیرد. در مرحله اول هر طراح می تواند ۳ پوستر به آدرس الکترونیکی گروه ویبره ارسال کرده تا در مرحله داوری شرکت کنند. پس از انتخاب آثار برتر ، به طراحان برگزیده طی یک ایمیل ، آدرس محل ارسال آثار داده خواهد شد تا اصل آثار را از طریق پست ارسال کنند.

آثار ارسالی در مرحله اول می بایست در قطع A4 و با فرمت JPEG با ۷۲ dpi و به همراه آن توضیحات لازم (( تکنیک چاپ ، اندازه پوستر ، تاریخ طراحی پوستر ، موضوع پوستر و … )) و یک قطعه عکس ، بیوگرافی و همچنین ذکر نام کشور و شهر محل سکونت ارسال گردد

آثار می تواند در قالب چاپ های سیلک اسکرین ، افست و دیجیتال باشد و ابعاد آن نباید از ۵۰x70cm کوچک تر باشد.

مهلت ارسال اثر در مرحله اول تا سی اکتبر ۲۰۰۹ خواهد بود.

تذکر

 از آنجا که محل برگزاری این فستیوال در صورت کسب مجوز در ایران خواهد بود ، احترام به قوانین کشور ایران و رعایت قوانین اسلامی توصیه می شود.

این فستیوال با رایزنی و همکاری طراحان گرافیک جهان در کشورهای دیگر جهان نیز به نمایش گذاشته خواهد شد. با توجه به احتمال صدمه دیدن آثار در در روند پست لطفا آثار را در بسته بندی مناسب ارسال کنید.

ضوابط و معیارهای قضاوت: یکی از مهم ترین معیارهای انتخاب آثار ، ایده مند بودن آثار است. آثاری که دارای نشانه هایی از کپی برداری از دیگر طراحان گرافیک باشد در این داوری از امتیاز پایینی برخوردار خواهند بود.

آدرس الکترونیکی: vibre.studio@gmail.com

پاسخ گویی به سوالات: miladshokouhi87@gmail.com

www.vibrestudio.blogspot.com

این فستیوال به صورت خودجوش و خصوصی اداره می شود و از آنجا که از اسپانسر مالی برخوردار نیست از اهدا جوایز به شرکت کنندگان معذوریم و تنها در صورت توان هدیه ای به رسم تشکر و یاد بود اهدا خواهیم کرد.

 

 

یک دیدگاه

  1. میلاد شکوهی

    09/07/2009, 03:53 ب.ظ

    از دوستان عزیزی که آثارشان را به ویبره ارسال می کنند خواهش می کنم متن فراخوان و شرایط شرکت را به طور کامل و دقیق مطالعه کنند و طبق آن فایل هایشان را بفرستند تا هر بار نیاز به دادن تذکر و اصلاح آنها نباشد ، ممنون!!

    پاسخ

ارسال دیدگاه

(*) لازم، ایمیل شما منتشر نخواهد شد