گالری اختصاصی یک لهستانی در آدم برفی ها

, , ارسال دیدگاه

 

 

 

سلام،من پائولینا گنکارزیک هستم و این گزارش را برای مخاطبان ایرانی سایت آدم برفی ها می نویسم و از میلاد و مسئولان سایت آدم برفی ها برای این مصاحبه ممنونم.

 

من متولد سال ۱۹۸۰ در ورشو لهستان هستم.همیشه عاشق نقاشی کردن بودم.مادرم یک نقاش بود و مرا با هنر و نقاشی و مجسمه سازی آشنا کرد.از کودکی و نوجوانی در آتلیه مادرم نقاشی می کردم و گاهی با او به طبیعت می رفتیم و نقاشی می کردیم. تا امروز که نقاش شدم.

 

کالج را در رشته ارتباط تصویری به پایان رساندم و سپس لیسانس طراحی و تبلیغات را از رشته هنر گرفتم. فوق لیسانسم را در رشته بازاریابی سیاسی از آکادمی پولتوکس دانشگاه هیومنیتیس در لهستان به پایان رساندم.

 

در پست های مشاور تبلیغات و طراحی گرافیک در کمپانی کال- فیکس کار کردم. به عنوان کارمند در یک تیم هنری به حل استادانه مشکلات در اجرای طراحی محصولات از لحاظ کیفیت در مبارزه و رقابت برای جلب مشتری کار کردم.

 

پیش تر با استاد لچ ماجفسکی کار می کردم. او رئیس دوسالانه بین المللی پوستر ورشو بود. برای ۴ سال طراح یک کمپانی هنرهای تجسمی مستقل در ارائه تصویرسازی برای کتاب ها،پوسترها،جلد سی دی ها و ساخت دیگر رسانه ها بودم.

 

درضمن موفق به دریافت EFSاز اتحادیه اروپا برای آزاد بودن تجارت مخصوص طراحی گرافیک در زمینه طراحی کتاب ، بروشور و هنرهای تجسمی شدم.

 

مدتی در پروژه اکوال در روزنامه Dziennik در شهر پلسکا به عنوان طراح گرافیک کار کردم.

 

در سال ۲۰۰۸ به پاریس رفتم و در آنجا زندگی و به صورت شخصی کار می کنم. در می ۲۰۰۹ به عنوان استاد مدرسه اتوگراف پاریس در بخش طراحی گرافیک مشغول به کار شدم و در اینجا اقلب هدایت ورک شاپ برای هنرجویان و دانش آموزان بر عهده من است.

 

با بهترین آرزوها : پائولینا گنکارزیک

 

توضیح: پائولینا گنکارزیک در سال ۲۰۰۹ به عضویت گروه بین المللی ویبره درآمد و به زودی با حضور در ایران با این گروه نمایشگاه خواهد داشت.

 

 

ارسال دیدگاه

(*) لازم، ایمیل شما منتشر نخواهد شد